esmaspäev, 29. veebruar 2016

Mõned read

Jube kaua pole siia midagi kirjutanud.
Pole vaja karta või arvata, et sporti ei tee või et vastupidi - teen nii palju, et pole aega kirjutada. Kumbki väide ei vasta tõele, lihtsalt pole midagi kirjutada olnud.

Üks trenn, siis teine trenn ja nii need asjad lähevad.

Muidugi aasta kokkuvõtte ja uue aasta plaanidest oleks võinud kirjutada aga ei teinud seda.

Aga nagu sai mainitud, siis jätkuvalt tegelen jooksmisega. Treeningud on mitmekülgsed ja kui mõnel hetkel tundub, et juba on jube raske, siis tuleb kas paar kergemat trenni või kergem nädal ja ongi kõik jälle hästi.

2014 aasta lõpust alates treeneriga ühes koos rühkimine on ikka vähe teine tera kui üksi toimetades. Eriti meeldib mulle see, et sinult ei oodata profisportlase laadset pühendumust ja mitu korda päevas treenimist ning hullu võistlemist. Igaüks teeb nagu jaksab ja saab. Sellest kõigest lähtuvalt on võimalik ka nö treeningplaan või siis treeningsoovistusi kokku kirjutada.

Lisaks toredusele on märgata ka arengut. Enda puhul võib öelda, et viimase 6 kuuga on umbes 30 sekundit kilomeetri kohta treeningtempod paranenud - pulss siis samal tasemel. Nt eile pika jooksu raames (25 km) väitis kell, et jooksin uue isikliku rekordi poolmaratoni distantsil - umbes 1:43.
Võistluse sees olen muidugi kiiremini jooksnud (1:33 vist rekord 2014 aasta sügisest) aga kell seda aega ei tea ja seega üllataski ta mind eile uute rekordnumbritega.

Eks tuleb edasi treenida ja kuna peale Võidupüha maratoni sel aastal (hetke seisuga) teisi pikki jookse kavas ei ole, siis võib juhtuda, et kell suudab veel mitmel korral uue rekordi tegemisest teada anda.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar