esmaspäev, 27. aprill 2015

Paberid korras

Nii Hiina jooksuga seonduvalt on kõik paberid kenasti korras, viisa isegi passis ja puha. Nüüd tuleb vaid välja mõelda mida kaasa võtta, mõned kohalikud rahad vahetada ja siis kahe nädala pärast lennukis olla.

Trenni on usinalt tehtud ning isegi mõnel võistlusel käidud.

Nädal tagasi sai esmakordselt Luitejooksul osaletud. Aega läks vähe üle 35 minuti, keskmine kiirus oli umbes sama, mis Haapsalus sileda peal kümmet joostes. Seega kuigi oleks vahest natukene paremat aega isegi soovinud, siis tegelikult võis tulemusega kenasti rahule jääda.

Möödunud nädala neljapäeval sai osaletud Teletorni ümber toimunud Jüriöö teate jooksul. Distants 8x1 km, kuid juba eelnevalt anti teada, et tegelikult ühe ringi pikkus (läbida tuli kaks ringi) on umbes 530 meetrit. Seega tuli kokku läbida umbes 1060 meetrit.
Minek oli päris mõnus ja natukene isegi liiga kiiresti sai kohalt minema lennatud. Õnneks sai tempot reguleeritud ja teate üle andmiseni kulus umbes 3:17, mis tegi siis kilomeetri tempoks umbes 3:05. Tsipa võinuks kiirem olla aga ju siis teravad kurvid võtsid oma.

Läinud nädalasse jäi ka enne maratoni viimane pikk jooks.
Harku metsas 4 ringi ehk kusagil 33 km’i. Esimesed kaks ringi olid väga kerged, kolmandal läks raskeks ning neljas oli juba paras kannatamine, kuid mida lähemale ringi lõpp jõudis, seda enam leidsin jõudu. Aega kulus natukene üle 3 tunni.

Järgmine planeeritud võistlus Viljandis ja siis jääme juba maratoni ootama.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar