esmaspäev, 6. aprill 2015

Haapsalu 10

Möödunud nädalal vedasin ennast laupäeva hommikul Haapsallu, kus toimus 10 km'i jooks.

Ilm oli kergelt öeldes halb - +3, suhteliselt tugev tuul.
Kuna rada tegi väikse tiiru, siis tähendas see alguses taganttuulega jooksmist ning lõpus vastutuules lippamist.

Start sai alguse Haapsalu staadionilt, siis keeras vasakule Rohuküla poole, edasi jälle vasakule Valgevälja teele, seda kaudu mööda teed kuni Lihula maanteele ning siis tagasi staadioni suunas. Umbes kilomeeter enne lõppu õnnestus teel olev sild ületatud - jooksu lõpus ning vastutuules polnud see just enam kõikse kergem.

Jooksu tulemus oli kerge pettumus - 42:13.
Oleks soovinud ikka alla 41 minuti joosta aga ju siis hiljuti põetud haigus jättis oma jälje. Samuti tundus endale, et sai lihtsalt pisut läbi põletud. Hoidsin ennast tagasi, ei julenud ei alguses ega keskel juurde panna.
Igatahes lootust on, et suve keskel võiks 40 minuti piiri juba ründama asuda, eks siis näis edasi, kas aasta lõpus suudab sealt veel midagi kärpida.

Plaan ongi sel aastal keskenduda sellistele lühematele distantsidele. Kindlasti jooksen lisaks Hiina maratonile veel paar maratoni aga võtan neid pikkade rahulike jooksudena. Isiklikku rekordit sel aastal ületama ei lähe, kui muidugi mõnel maratonil peaks asjad kõik ilusti klappima ja tuleb hea aeg, siis egas ma sellepärast enne lõppu seisma jää, et rekordit mitte joosta :).


Järgnevalt küllaltki raske treeningnädal ja siis järgmise nädala lõpus juba Pärnumaal Luitejooksul.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar